کاور مبل طلقی

کاور مبل طلقی یا پیراهن مبل طلقی

کاور مبل طلقی یا پیراهن مبل طلقی یکی از دو نوع پیراهن مبل یا کاور مبل می باشد که برای مراقبت از مبلمان مورد استفاده قرار میگیرد.

کاور مبل یا پیراهن مبل طلقی با عناوین متفاوتی در بازار پیراهن مبل یا کاور مبل معرفی می شود:کاور مبل طلقی

  • پیراهن مبل یا کاور مبل نایلونی
  • پیراهن مبل یا کاور مبل ژلاتینی
  • پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی
  • پیراهن مبل یا کاور مبل مشمایی
  • پیراهن مبل یا کاور مبل شفاف

جنس کاور مبل طلقی

جنس مورد استفاده در این نوع از پیراهن مبل یا کاور مبل نایلون شفاف تولید شده از ماده اولیه pvc می باشد.

پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی را می توان برای انواع مبلمان استیل، کلاسیک، راحتی و … تولید و مورد استفاه قرار داد.

پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی معمولا همزمان با خرید مبلمان تهیه و مورد استفاده قرار میگیرید تا از مبلمان در مقابل ضربه های احتمالی و همچنین درمقابل ریختن مواد خوراکی یا نوشیدنی محافظت نماید. جنس پلاستیکی و ضد آب این کاور آن را به صورت کامل از پیراهن مبل پارچه ای متمایز می نماید.

لازمه کاور مبل طلقی

تولید پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی فقط به صورت سفارشی امکان پذیر می باشد و امکان تولید آن به صورت آماده و فیری سایز وجود ندارد.

برای تولید پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی متخصص اندازه گیری و الگو برداری به محل قرار گرفتن مبلمان مراجعه کرده و اقدام به اندازه گیری و الگو بردای از مبلمان می کند.بعد از الگو برداری و اندازه گیری، نایلون ها با توجه الگو و اندازه های تهیه شده از مبلمان برش خورده و با نواری متناسب با رنگ مبلمان دوخته می شود و در پشت مبلمان زیپ تعبیه می شود تا هرزمان لازم شده به راحتی بتوان  پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی را از تن مبلمان در آورد و مجددا به مبلمان پوشاند.تمیز کردن پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی بسیار ساده می باشد و فقط نیاز به استفاده از یک دستمال نم دار و بعد از آن یک دستمال خشک می باشد.

چند نکته در تهیه پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی

چند نکته در تهیه پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی مهم بوده وباید مورد توجه قرار گیرید:

  • نایلون مورد استفاده در تولید پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی بسیار مهم می باشد.نایلون باید در عین استحکام و مقاومت از نرمی مناسب برخوردار باشد.
  • اندازه گیری و الگوبرداری درست و دقیق در کیفیت و تمیزی پیراهن مبل یا کاور مبل طلقی بسیار تاثیر گزار می باشد.